Samsung 58J5250 147 Ekran FullHD Dahili Uydu Alıcılı SMART LED Televizyon

4618,5 TL KDV Dahil

Kargo Ücreti : ÜCRETSİZ KARGO

Marka : Samsung

Stok Kodu : 3694

Kısa Açıklaması :

Samsung 58J5250 147 Ekran FullHD Dahili Uydu Alıcılı SMART LED Televizyon


 

Türkiye çapında 284 adetlik yetkili servis noktasıyla T.C. Sanayi Bakanlığınca Yetkili İthalatçı Firma garantisi altındadır.  

Kurulumu arzu ederseniz bizzat sağlayabilir ya da ücretli kurulum hizmetinden istifade edebilirsiniz. Kurulum ücreti 50 TL'dir.

Her iki tercihte de garanti hususunda bir sorun teşkil olmamaktadır. 

Kurulum, teknik destek ya da garanti hizmetlerinden faydalanmak için 0850 225 22 22 numaralı Çağrı Merkezine ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Ürün açıklaması

Samsung Full HD LED Televizyon

Full HD çözünürlüklü bu yenpyeni LED tv birçok akıllı fonksiyonları ile birlikte keskin bir görüntü ve Samsung Smart Hub sunmaktadır. TV izleyenler, Wide Color Enhancer ile en basit görüntülerin bile nasıl daha keskin hale geldiğini görecekler.

Görüntü ve ses kalitesi

- Dolby Digital Plus: HD televizyon için geçerli ses biçimi. Çeşitli kayıtlar, yüksek kaliteli ses ile yepyeni J5250 serisi TV'de oynatılabilir. 
- Wide Color Enhancer (Plus): daha canlı renkler ile görüntü kalitesinde önemli bir artış sağlar.

Tv Eğlence

- Smart TV: uygulamalar , arama, oyunlar, en popüler TV kanallarına daha hızlı ve kolay erişim.

ekipman

- Kablosuz DLNA standardı ile dijital cihazlarınızın hepsine aynı ağ üzerinden erişin. 
- CI + yuvası: arayüz CI + modülü ile dijital ödemeli TV kanalları alınmasına izin verir. 
- HDMI ve USB portlarıyla çeşitli bağlantı olanakları sağlar

 

Özellikler

Ekran teknik özellikler

Ürün Türü:

LED TV
 

Ekran Boyutu (cm):

146 cm
 

Ekran boyutu (inç):

58 inç
 

Ekran şekli:

düz
 

Görüntü Kalitesi:

Full HD
 

 

SMART TV:

evet

 

resim

Ekran çözünürlüğü:

1.920 x 1.080 piksel

 

 

Görüntü Kalitesi Endeksi:

200 PQI
 

Görüntü iyileştirme sistemi:

Wide Color Enhancer (Plus), Doğal Mod Desteği
 

En boy oranı:

16: 9
 

Dinamik Kontrast Oranı:

Mega Kontrast

resepsiyon

DVB-C:

evet
 

DVB-S:

evet
 

DVB-S2:

evet
 

Alma modları:

DVB-C, DVB-S, DVB-S2
 

Entegre Uydu Alıcısı:

evet
 

DLNA onaylı:

evet

ekipman

Elektronik Program Rehberi (EPG):

evet
 

Picture-in-Picture (PIP):

evet
 

Auto Preset işlevi:

evet
 

Ebeveyn Kontrolü:

evet
 

Özellikler:

Uyku zamanlayıcısı, otomatik kapanma, zaman ve açma / kapama zamanlayıcı devresi, Oyun Modu, Kanal arama modu / Kanal listesi kopyalama işlevi, altyazı desteği
 

 

CI + sertifikalı:

evet
 

Menü dilleri:

Macar, İtalyan, Letonya, Litvanya Almanca, Fince, Fransızca, İngilizce, Estonca, Yunan, Norveççe, Lehçe, Portekizce, Romence, Sırpça, Hırvatça, İspanyolca, İsveççe, Bulgarca Slovakça, Çekçe, Danca, Hollandaca, Slovence, Arnavutça, Makedonca, Boşnakça

ses

Müzik Gücü:

20 Watt
 

Ses Efektleri:

Duvara montaj için DTS Studio Ses / DTS Premium Sound 5.1 Ses modu
 

Dolby Decoder:

Dolby Digital Plus

Bağlantılar + bileşikler

konnektörleri:

2x HDMI, 2x USB, 1x komponent girişi, 1x Kompozit giriş, 1x optik ses çıkışı, 1x SCART, 1x CI +, 1x LAN, 1x kızılötesi çıktı
 

HDMI portu:

2
 

yuva Sağlanan

CI +
 

Yetenekli İnternet:

evet
 

 

İnternet fonksiyonları:

Smart Hub, Uygulamalar, Web Tarayıcı

Genel özellikler

Ayaksız Boyutları (GxYxD):

1308 mm / 770,4 mm / 88.7 mm

renk:

siyah

VESA standardı:

400 x 400 mm

Standsız genişliği:

1308 mm

Stand olmadan yükseklik:

770,4 mm

standsız Derinlik:

88.7 mm

Stand (W / H / D) Boyutlar:

1308 mm / 836,6 mm / 306,9 mm

Standı ile genişliği:

1308 mm

stand ile Yükseklik:

836,6 mm

Standı ile Derinlik:

306,9 mm

ayaklı Ağırlık:

19.1 kg

Tedarik kapsamı:

LED TV, standı, güç kablosu, uzaktan kumanda, manuel

Enerji tüketimi verileri

üretici:

SAMSUNG

Model Adı / -flag ::

UE58J5250SSXZG

Model Adı / -flag:

Enerji verimlilik sınıfı:

A ++

Sichtb. Ekran boyutu:

146 cm (58 inç)

diyagonal görünür

Modu Güç Tüketimi:

70 Watt

kWh devlet Güç

Yıllık enerji tüketimi:

97 kWh

kWh / Jah Yıllık enerji tüketimi

Bekleme modunda güç tüketimi:

0,3 Watt

Boşta güç (watt)

Mod / Hazırda Güç Tüketimi:

70 Watt / 0.3 Watt

.


Ürün Teknik Bilgileri

TAKSİT SEÇENEKLERİ


Yorumlar(0)


Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!

Bilgilendirme


ÜYELİK ve GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

1. Taraflar

a) www.bedavacim.com.tr internet sitesinin faaliyetlerini yürüten Çobançeşme mahallesi Kımız sokak no:14 Yenibosna / Bahçelievler / İstanbul adresinde mukim Essepro Elektronik Ticaret Anonim Şirket (Bundan böyle “www.bedavacim.com.tr” olarak anılacaktır).

b) www.bedavacim.com.tr internet sitesine üye olan internet kullanıcısı ("Üye") olarak anılacaktır.

2. Sözleşmenin Konusu

İşbu Sözleşme’nin konusu www.bedavacim.com.tr’nin sahip olduğu internet sitesi www.bedavacim.com.tr ‘den üyenin faydalanma şartlarının belirlenmesidir.

3. Tarafların Hak ve Yükümlülükleri

3.1. Üye, www.bedavacim.com.tr internet sitesine üye olurken verdiği kişisel ve diğer sair bilgilerin kanunlar önünde doğru olduğunu, www.bedavacim.com.tr'nin bu bilgilerin gerçeğe aykırılığı nedeniyle uğrayacağı tüm zararları aynen ve derhal tazmin edeceğini beyan ve taahhüt eder.

3.2. Üye, www.bedavacim.com.tr tarafından kendisine verilmiş olan şifreyi başka kişi ya da kuruluşlara veremez, üyenin söz konusu şifreyi kullanma hakkı bizzat kendisine aittir. Bu sebeple doğabilecek tüm sorumluluk ile üçüncü kişiler veya yetkili merciler tarafından www.bedavacim.com.tr'yee karşı ileri sürülebilecek tüm iddia ve taleplere karşı, www.bedavacim.com.tr'nin söz konusu izinsiz kullanımdan kaynaklanan her türlü tazminat ve sair talep hakkı saklıdır.

3.3. Üye www.bedavacim.com.tr internet sitesini kullanırken yasal mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi baştan kabul ve taahhüt eder. Aksi takdirde, doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükler tamamen ve münhasıran üyeyi bağlayacaktır.

3.4. Üye, www.bedavacim.com.tr internet sitesini hiçbir şekilde kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız ve taciz edici şekilde, yasalara aykırı bir amaç için, başkalarının fikri ve telif haklarına tecavüz edecek şekilde kullanamaz. Ayrıca, üye başkalarının hizmetleri kullanmasını önleyici veya zorlaştırıcı faaliyet (spam, virus, truva atı, vb.) ve işlemlerde bulunamaz.

3.5. www.bedavacim.com.tr internet sitesinde üyeler tarafından beyan edilen, yazılan, kullanılan fikir ve düşünceler, tamamen üyelerin kendi kişisel görüşleridir ve görüş sahibini bağlar. Bu görüş ve düşüncelerin www.bedavacim.com.tr ile hiçbir ilgi ve bağlantısı yoktur. www.bedavacim.com.tr'in üyenin beyan edeceği fikir ve görüşler nedeniyle üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan ve üçüncü kişilerin beyan edeceği fikir ve görüşler nedeniyle üyenin uğrayabileceği zararlardan dolayı herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

3.6. www.bedavacim.com.tr, üye verilerinin yetkisiz kişilerce okunmasından ve üye yazılım ve verilerine gelebilecek zararlardan dolayı sorumlu olmayacaktır. Üye, www.bedavacim.com.tr internet sitesinin kullanılmasından dolayı uğrayabileceği herhangi bir zarar yüzünden www.bedavacim.com.tr'ten tazminat talep etmemeyi peşinen kabul etmiştir.

3.7. Üye, diğer internet kullanıcılarının yazılımlarına ve verilerine izinsiz olarak ulaşmamayı veya bunları kullanmamayı kabul etmiştir. Aksi takdirde, bundan doğacak hukuki ve cezai sorumluluklar tamamen üyeye aittir.

3.8. İşbu üyelik sözleşmesi içerisinde sayılan maddelerden bir ya da birkaçını ihlal eden üye işbu ihlal nedeniyle cezai ve hukuki olarak şahsen sorumlu olup, www.bedavacim.com.tr’yi bu ihlallerin hukuki ve cezai sonuçlarından ari tutacaktır. Ayrıca; işbu ihlal nedeniyle, olayın hukuk alanına intikal ettirilmesi halinde, www.bedavacim.com.tr'nin üyeye karşı üyelik sözleşmesine uyulmamasından dolayı tazminat talebinde bulunma hakkı saklıdır.

3.9. www.bedavacim.com.tr'nin her zaman tek taraflı olarak gerektiğinde üyenin üyeliğini silme, müşteriye ait dosya, belge ve bilgileri silme hakkı vardır. Üye işbu tasarrufu önceden kabul eder. Bu durumda, www.bedavacim.com.tr'nin hiçbir sorumluluğu yoktur.

3.10. www.bedavacim.com.tr internet sitesi yazılım ve tasarımı www.bedavacim.com.tr mülkiyetinde olup, bunlara ilişkin telif hakkı ve/veya diğer fikri mülkiyet hakları ilgili kanunlarca korunmakta olup, bunlar üye tarafından izinsiz kullanılamaz, iktisap edilemez ve değiştirilemez. Bu web sitesinde adı geçen başkaca şirketler ve ürünleri sahiplerinin ticari markalarıdır ve ayrıca fikri mülkiyet hakları kapsamında korunmaktadır.

3.11. www.bedavacim.com.tr tarafından www.bedavacim.com.tr internet sitesinin iyileştirilmesi, geliştirilmesine yönelik olarak ve/veya yasal mevzuat çerçevesinde siteye erişmek için kullanılan İnternet servis sağlayıcısının adı ve Internet Protokol (IP) adresi, Siteye erişilen tarih ve saat, sitede bulunulan sırada erişilen sayfalar ve siteye doğrudan bağlanılmasını sağlayan Web sitesinin Internet adresi gibi birtakım bilgiler toplanabilir.

3.12. www.bedavacim.com.tr kullanıcılarına daha iyi hizmet sunmak, ürünlerini ve hizmetlerini iyileştirmek, sitenin kullanımını kolaylaştırmak için kullanımını kullanıcılarının özel tercihlerine ve ilgi alanlarına yönelik çalışmalarda üyelerin kişisel bilgilerini kullanabilir. www.bedavacim.com.tr, üyenin www.bedavacim.com.tr internet sitesi üzerinde yaptığı hareketlerin kaydını bulundurma hakkını saklı tutar.

3.13. www.bedavacim.com.tr’ye üye olan kişi, yürürlükte bulunan ve/veya yürürlüğe alınacak uygulamalar kapsamında www.bedavacim.com.tr iştiraki olan tüm şirketler tarafından kendisine ürün ve hizmet tanıtımları, reklamlar, kampanyalar, avantajlar, anketler ve diğer müşteri memnuniyeti uygulamaları sunulmasına izin verdiğini beyan ve kabul eder. Üye, www.bedavacim.com.tr’ye üye olurken ve/veya başka yollarla geçmişte vermiş olduğu ve/veya gelecekte vereceği kişisel ve alışveriş bilgilerinin ve alışveriş ve/veya tüketici davranış bilgilerinin yukarıdaki amaçlarla toplanmasına, www.bedavacim.com.tr iştiraki olan tüm şirketler ile paylaşılmasına, www.bedavacim.com.tr iştiraki olan tüm şirketler tarafından kullanılmasına ve arşivlenmesine izin verdiğini beyan ve kabul eder. Üye aksini bildirmediği sürece üyeliği sona erdiğinde de verilerin toplanmasına, www.bedavacim.com.tr iştiraki olan tüm şirketler ile paylaşılmasına, www.bedavacim.com.tr iştiraki olan tüm şirketler tarafından kullanılmasına ve arşivlenmesine izin verdiğini beyan ve kabul eder. Üye aksini bildirmediği sürece www.bedavacim.com.tr ve www.bedavacim.com.tr iştiraki olan tüm şirketlerin kendisi ile internet, telefon, SMS, vb iletişim kanalları kullanarak irtibata geçmesine izin verdiğini beyan ve kabul eder. Üye yukarıda bahsi geçen bilgilerin toplanması, paylaşılması, kullanılması, arşivlenmesi ve kendisine erişilmesi nedeniyle doğrudan ve/veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müspet, velhasıl herhangi bir zarara uğradığı konusunda talepte bulunmayacağını ve www.bedavacim.com.tr iştiraki olan şirketleri sorumlu tutmayacağını beyan ve kabul eder. Üye veri paylaşım tercihlerini değiştirmek isterse, bu talebini www.bedavacim.com.tr’nin müşteri hizmetleri çağrı merkezlerine iletebilir.

3.14. www.bedavacim.com.tr, üyenin kişisel bilgilerini yasal bir zorunluluk olarak istendiğinde veya

(a) yasal gereklere uygun hareket etmek veya www.bedavacim.com.tr’ye tebliğ edilen yasal işlemlere uymak;

(b) www.bedavacim.com.tr ve www.bedavacim.com.tr web sitesi ailesinin haklarını ve mülkiyetini korumak ve savunmak için gerekli olduğuna iyi niyetle kanaat getirdiği hallerde açıklayabilir.

3.15. www.bedavacim.com.tr web sitesinin virüs ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkanlar dahilinde tedbir alınmıştır. Bunun yanında nihai güvenliğin sağlanması için kullanıcının, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmesi ve gerekli korunmayı sağlaması gerekmektedir. Bu bağlamda üye www.bedavacim.com.tr web sitesi'ne girmesiyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan yada dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul etmiş sayılır.

3.16. www.bedavacim.com.tr sitenin içeriğini dilediği zaman değiştirme, kullanıcılara sağlanan herhangi bir hizmeti değiştirme yada sona erdirme veya www.bedavacim.com.tr web sitesi'nde kayıtlı kullanıcı bilgi ve verilerini silme hakkını saklı tutar.

3.17. www.bedavacim.com.tr, üyelik sözleşmesinin koşullarını hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın her zaman değiştirebilir, güncelleyebilir veya iptal edebilir. Değiştirilen, güncellenen yada yürürlükten kaldırılan her hüküm , yayın tarihinde tüm üyeler bakımından hüküm ifade edecektir.

3.18. Taraflar, www.bedavacim.com.tr a ait tüm bilgisayar kayıtlarının tek ve gerçek münhasır delil olarak, HUMK madde 287'ye uygun şekilde esas alınacağını ve söz konusu kayıtların bir delil sözleşmesi teşkil ettiği hususunu kabul ve beyan eder.

3.19. www.bedavacim.com.tr, iş bu üyelik sözleşmesi uyarınca, üyelerinin kendisinde kayıtlı elektronik posta adreslerine bilgilendirme mailleri ve cep telefonlarına bilgilendirme SMS’leri gönderme yetkisine sahip olmakla beraber, üye işbu üyelik sözleşmesini onaylamasıyla beraber bilgilendirme maillerinin elektronik posta adresine ve bilgilendirme SMS’lerinin cep telefonuna gönderilmesini kabul etmiş sayılacaktır. Üye mail ve/veya SMS almaktan vazgeçmek istemesi durumunda info@bedavacim.com.tr ve bedavacim@essegrup.com “Benim Sayfam” bölümündeki “Tercihlerim” kısmından mail ve/veya SMS gönderim iptal işlemini gerçekleştirebilecektir.

4. Sözleşmenin Feshi

İşbu sözleşme üyenin üyeliğini iptal etmesi veya www.bedavacim.com.tr tarafından üyeliğinin iptal edilmesine kadar yürürlükte kalacaktır. www.bedavacim.com.tr üyenin üyelik sözleşmesinin herhangi bir hükmünü ihlal etmesi durumunda üyenin üyeliğini iptal ederek sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilecektir.

5. İhtilafların Hali

İşbu sözleşmeye ilişkin ihtilaflarda İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

6. Yürürlük

Üyenin, üyelik kaydı yapması üyenin üyelik sözleşmesinde yer alan tüm maddeleri okuduğu ve üyelik sözleşmesinde yer alan maddeleri kabul ettiği anlamına gelir. İşbu Sözleşme üyenin üye olması anında akdedilmiş ve karşılıklı olarak yürürlülüğe girmiştir. 

 

İlgİLİ Ürünler


LG 60UH605 151 EKRAN 4K UHD UYDU ALICILI SMART LED TV

ÜCRETSİZ KURULUM, LG TÜRKİYE Garantili, Hızlı Kargo

Sony Bravia KDL-50W805B LED TV

SONY KDL50W805B DVB-S FHD 3D SMART LED TV

Vestel 49UB8300 124 Ekran 4K Smart Led Tv

3 YIL GARANTİLİ, ÜCRETSİZ KURULUM

Techwood 40UHD3D UltraHD 3D Smart LED Tv

Vestel A.Ş. Garantili, Hızlı Kargo
KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK
İÇİN MAİL LİSTEMİZE KAYIT OLUNUZ.