Hakkımızda

 

 

 

essegrup bedavacim.com.tr essegrup bedavacim.com.tr essegrup bedavacim.com.tr essegrup bedavacim.com.tr essegrup bedavacim.com.tr essegrup bedavacim.com.tr
Hızlı Alışverişin Güvenli Adresi
bedavacim.com.tr’a hoş geldiniz!

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
Hafta içi: 09:00 - 18:30, (Öğle Arası : 12:30 - 13:30)
Hafta sonu (Cumartesi) ; 09:00 -13:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.

Biz Kimiz?
ESSE GRUP,
1992 yılında İstanbul’da kurulmuş olup elektronik cihazlar ve güvenlik sistemlerinin ithalatı, pazarlaması, e-ticaret uygulamaları ve kurumsal satış destek promosyonları tedariğine yönelik faaliyetlerde bulunmaktadır.

 

ESSE GRUP, gelişen teknoloji ve pazar ihtiyaçlarını takip ederek ürün portföyünü hızla genişletmektedir. Günümüzün vazgeçilmez alış veriş ortamı olan e-ticaret konusunda da iddalı bir yatırım yaparak BEDAVACIM.COM.TR e-ticaret sitesinden online satış işlemlerine başlamıştır.

ESSEPRO ile şirketlerin dönemsel kampanyalar, müşteri sadakat programı gibi tekniklerle satış artırma eylemlerinde etkili olan kurumsal promosyon hizmetleri konusunda Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarının ürün tedarik partneridir.

ESSE GRUP, araç içi eğlence ve navigasyon sistemleri markası NECVOX ve AVT ile dünyanın önde gelen elektronik devi LG Elektronik’ten, LG Araç Görüntü ve Ses Sistemlerinin Türkiye distribütörüdür.

ESSE GRUP, 2005 yılından beri güvenlik sistemleri sektöründe de ana tedarikçi olarak hizmet vermektedir. 2011 yılı başından itibaren, distribütörlüğünü aldığı EVERVOX marka güvenlik kameraları, dijital kayıt cihazları ve diğer ürünleri Türkiye genelinde toptancı ve parekendecilere ulaştırmayı hedeflemektedir.

Günümüz üstün elektronik teknolojisini “koşulsuz müşteri memnuniyeti” ilkesiyle tüketicilere sunan ESSE GRUP; gelişime ve insana verdiği değeri geleceğin anahtarı olarak görmektedir.

Her türlü çözüm ve proje uygulamada yeterli teknik donanıma sahip 100’ü aşkın personeli ve 20 araçlık satış ve hizmet filosunun yarattığı sinerji ile hızla büyüyerek sektörünün lideri olmuştur.

Tüketici araştırmaları tarafından 2009 yılında yapılan "Online alışveriş alışkanlıkları" araştırmasına göre Bedavacim.com.tr;En hızlı
En güvenli
En iyi kampanyaları sunan
En yüksek oranda bilinen
En çok alışveriş yapılan alışveriş sitesi

Bizi tercih eden herkese teşekkür ederiz.


Showroomlarımız


essegrup bedavacim.com.tr essegrup bedavacim.com.tr essegrup bedavacim.com.tr essegrup bedavacim.com.tr
essegrup bedavacim.com.tr essegrup bedavacim.com.tr essegrup bedavacim.com.tr essegrup bedavacim.com.tr essegrup bedavacim.com.tr essegrup bedavacim.com.tr essegrup bedavacim.com.tr essegrup bedavacim.com.tr

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK
İÇİN MAİL LİSTEMİZE KAYIT OLUNUZ.